Kamil Koç Turizm Samandıra Tesisleri Nerede – Servis Saatleri

Kamil Koç Turizm tesisleri rehberinden – İstanbul Kamil Koç Turizm Samandıra Tesisleri iletişim numarası, adresi ve Samandıra otobüs kalkış ve varış saatleri hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

KAMİL KOÇ TURİZM SAMANDIRA TERMİNALİ NEREDE

İstanbul’daki Kamil Koç Turizm tesisleri, yazıhaneleri ve terminallerinden biri olan bu tesis, Anadolu Yakası’nda Sancaktepe ilçesinde, Samandıra semtinde bulunur. Burası aynı zamanda kalkış ve varış tesisidir. Burada satış birimi olup bilet alma mümkündür. İnternetten alınan biletlerde de, biniş yeri olarak Kamil Koç Turizm Samandıra otogarı seçilirse, buradan biniş yapmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda mola yeri yani dinlenme tesisi olarak da hizmet verdiğinden, tuvalet, mini market ve kafeterya mevcuttur. Aynı zamanda Kamil Koç Turizm Samandıra servisleri buradan kalkış yapmaktadır. Servis saatleri, otobüs seferlerine göre belirlenmektedir.

Kamil Koç Turizm Samandıra Kargo iletişim numarası:
Belli bir telefon numarası mevcut değildir. Müşteri hizmetleri üzerinden iletişim kurulabilir. Otobüsle kargo yollamak, paket yollamak vb. gibi işlemler, otobüs şoförünün inisiyatifindedir. Bu otobüs firmasında bayilik sistemi olduğundan, kargonuzun Kamil Koç Turizm’in sorumluluğunda olmadığını, hatırlatmak yerinde olacaktır.

*** kamil koç turizm samandıra şubesi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir