Metro Turizm Samandıra Tesisleri Nerede – Servis Saatleri

Metro Turizm tesisleri rehberinden – İstanbul Metro Turizm Samandıra Tesisleri iletişim numarası, adresi ve Samandıra otobüs kalkış ve varış saatleri hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

METRO TURİZM SAMANDIRA TERMİNALİ NEREDE

İstanbul’daki Metro Turizm tesisleri, yazıhaneleri ve terminallerinden biri olan bu tesis, Anadolu Yakası’nda Sancaktepe ilçesinde, Samandıra semti, Fatih Mahallesi – Fabrika Caddesinde bulunur. Burası aynı zamanda kalkış ve varış tesisidir. Burada satış birimi olup bilet alma mümkündür. İnternetten alınan biletlerde de, biniş yeri olarak Metro Turizm Samandıra otogarı seçilirse, buradan biniş yapmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda mola yeri yani dinlenme tesisi olarak da hizmet verdiğinden, tuvalet, mini market ve kafeterya mevcuttur. Aynı zamanda Metro Turizm Samandıra servisleri buradan kalkış yapmaktadır. Servis saatleri, otobüs seferlerine göre belirlenmektedir.

Metro Turizm Samandıra Kargo iletişim numarası:
Belli bir telefon numarası mevcut değildir. Müşteri hizmetleri üzerinden iletişim kurulabilir. Otobüsle kargo yollamak, paket yollamak vb. gibi işlemler, otobüs şoförünün inisiyatifindedir. Bu otobüs firmasında bayilik sistemi olduğundan, kargonuzun Metro Turizm’in sorumluluğunda olmadığını, kaybolma, yerine teslim edilmeme vb. gibi durumlarda sizin için sorun olmayacak kargoları teslim etmeniz tavsiye olunur.

*** *** metro turizm samandıra şubesi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir