Pamukkale Turizm Nerelere – Hangi Şehirlere Gidiyor?

Yerel otobüs firmaları rehberinden – Pamukkale Turizm güzergahları ile Pamukkale Turizm’in gittiği iller ve ilçeler aşağıda yer almaktadır.

PAMUKKALE TURİZM HANGİ İLLERE GİDİYOR

İzmir merkezli otobüs firması Pamukkale Turizm bilet almak istiyorum diyenler için aşağıda Pamukkale’nin gittiği şehirler ve ilçeler listelenmiştir.

Afyon
Ankara
Antalya
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çorlu
Denizli
Eskişehir
Isparta
İstanbul
İzmir
Kocaeli
Kırklareli
Kütahya
Manisa
Muğla
Sakarya
Uşak
Yalova
Zonguldak

Şehirlerine ve bu şehirlerin bazı ilçelerine gitmekedir. Bu otobüs firması için son varış noktası Ankara olup diğer illere geçmemektedir. E-biletlerde hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet iptal işlemi yapılabilmektedir. Şube biletlerinde hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet değişim işlemi yapılabilmektedir. Bu şirket, 30 kilodan fazla bagajlardan ek bagaj ücreti alınmaktadır. Zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Bu otobüs şirketi ulusal değil bölgesel/yerel düzeyde hizmet vermektedir.

Pamukkale Turizm indirimli bilet nasıl alınır?
En az yüzde 40 oranında engelli olduğunu belgeleyen yolcular ve 6 yaşından büyük, 12 yaşından küçük yolcular için bilet ücreti, yüzde 30 indirimli olarak uygulanmaktadır. Öğrenci indirimi, polis indirimi, TSK asker indirimi vb. gibi indirimler uygulanmamaktadır.

Pamukkale Turizm ücretsiz bilet nasıl alınır?
Ücretsiz otobüs bileti uygulaması yalnızca 6 yaşından küçük çocuklar için geçerlidir. Polisler ve bekçiler ücretsiz seyahat edememektedir.

Pamukkale Turizm otobüsleri özellikleri nelerdir?
Nasıl sorusunun yanıtı olarak, toplam 600 otobüsü mevcuttur. Koltuk aralıkları geniştir. Her koltuk arkasında tv, kulaklık, perde mevcuttur. Pamukkale Turizm ikramları su, sıcak-soğuk içecekler ile kek ve bisküvi olmak üzere çeşitlidir.

Pamukkale Yanmaz Bilet nedir? Özellikleri nelerdir? Ne işe yarar?
Bilet aldığı otobüsü çeşitli sebeplerle kaçıran yolculara yeniden ücretsiz bilet hakkı tanıyan bilet sistemidir. Yanmaz bilet satın alan yolcular, otobüsü kaçırırlarsa eğer yerine yeniden bedava bilet verilmektedir. Otobüsünü kaçıran yolcular, hareket saatinden itibaren bir saat içerisinde yazıhaneye gelerek yeni bilet talep ederek, yeni bir bilet alabilirler. Bir saat sonra gelindiği zaman yanmaz bilet hakkı yanmış olmaktadır. Yani yanmaz bilet, otobüs kaçırıldıktan sonra 1 saat içerisinde yenilenmektedir.

*** Pamukkale turizm şehirlerarası otobüs saatleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir