Eskişehir- Bursa Otobüs Seferleri – Otobüs Firmaları

bursa

Eskişehir Şehirlerarası Otogarı, Eskişehir Terminali ile Bursa Şehirlerarası Otogarı, Bursa Terminali arasında karşılıklı yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmaları ve iletişim bilgileri:

Varan Turizm Bursa – Eskişehir Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; Eskişehir – Bursa arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Bursa – Eskişehir otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 89 99 numaralı telefonu arayabilirsiniz.     

Ulusoy Turizm Eskişehir – Bursa Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; Eskişehir – Bursa arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Bursa – Eskişehir otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 18 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz.     

Kamil Koç Turizm Bursa – Eskişehir Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; Eskişehir – Bursa arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Bursa – Eskişehir otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 05 62 numaralı telefonu arayabilirsiniz.    

Pamukkale Turizm Eskişehir – Bursa Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; Eskişehir – Bursa arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Bursa – Eskişehir otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 35 35 numaralı telefonu arayabilirsiniz.     

Nilüfer Turizm Bursa – Eskişehir Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; Eskişehir – Bursa arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Bursa – Eskişehir otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 00 99 numaralı telefonu arayabilirsiniz.     

İsmail Ayaz Turizm Bursa – Eskişehir Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Buzlu Turizm Bursa – Eskişehir Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Metro Turizm Eskişehir – Bursa Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Anadolu Turizm Eskişehir – Bursa Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

***
Eskişehir Otogarı telefon numarası: 0222.227 88 00
Bursa Otogarı telefon numarası: 0224.261 54 00 444′lü numaraları herhangi bir sabit telefondan alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz. Cep telefonu aramalarında ise Eskişehir için 0222, Bursa için 0224 alan kodunu kullanınız. Burada, Bursa – Eskişehir – Bursa otobüs şirketleri’nin bir kısmına yer verilmiştir. Burada yer alan bilgilerin yüzde yüz doğru olduğu garanti edilmemekle birlikte, eksik, hatalı ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz ya da kaldırılmasını istediğiniz bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir